Ida Swieta

i

Autor: pexels.com

Bardzo świątecznie zrobi się w Muzeum Etnograficznym w Ochli

2023-11-06 12:27

To już ten moment, kiedy zaczynają się propozycje świąteczne dla mieszkańców regionu. Klimat Bożego Narodzenia będzie można poczuć w połowie grudnia w Muzeum Etnograficznym w Ochli.

​16 i 17 grudnia w Muzeum Etnograficznym w Ochli zrobi się bardzo świątecznie! Wszystko za sprawą Jarmarku bożonarodzeniowego "Idą Święta".

Jak zapowiadają organizatorzy na mieszkańców regionu będzie czekać około osiemdziesięciu wystawców. Na stoiskach - wszystko co związane ze świętami Bożego Narodzenia. Od rękodzieła i ozdób świątecznych po regionalne potrawy. Ponadto będzie coś dla dzieci , czyli warsztaty. To jednak nie koniec bo nie wykluczone że jarmark odwiedzi również Święty Mikołaj! 

„Idą Święta – jarmark bożonarodzeniowy” będzie się odbywać w sobotę 16 grudnia w godzinach od 10:00 do 15:00 i w niedzielę 17 w godzinach od 9:00 do 15:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE