bieg

i

Autor: pexels.com

Bieganie Waszą pasją? Nie może Was tam zabraknąć!

2022-06-14 7:35

Jeden dzień, dwa biegi i nordic walking. Już w niedzielę 19 czerwca święto biegaczy w Winnym Grodzie. Na starcie mogą stanąć i dzieci i dorośli. Przygotowano różne trasy.

To będzie już dziesiąta odsłona Parszywej 12ki. Start i meta będą usytuowane przed Amfiteatrem w Winnym Grodzie. W ramach imprezy odbędą się : I Cross Junior, X Cross "Parszywa 12" oraz I Nordic Cross. ​

Jeśli chodzi o I Cross Junior, bieg wystartuje o godzinie 13:00. Do pokonania jeden, dwa lub trzy kilometry, w zależności od wieku. Limit czasu w tej kategorii wyniesie 40 minut.

Druga inicjatywa - I Nordic Cross wystartuje o godzinie 10:00. Trasa będzie wiodła ścieżkami leśnymi Wzgórz Piastowskich, a do pokonania będzie 5 kilometrów.

Wisienką na trocie będzie X Cross "Parszywa 12". Bieg również wystartuje o godzinie 10. Tu do pokonania będzie 12 kilometrów, a trasa również będzie przebiegała przez Wzgórza Piastowskie.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE