bieg

i

Autor: pexels.com

Charytatywny bieg Ultramiasteczko50 już niebawem!

2021-12-20 8:15

Lubuscy biegacze - szykuje się wymagający trening! Charytatywny bieg treningowy Ultramiasteczko 50 odbędzie się w gminie Nowe Miasteczko, do pokonania będzie 50 km, a to wszystko w szczytnym celu, żeby pomóc ciężko choremu Kubie Krysiakowi.

To okazja do aktywności fizycznej, ale przede wszystkim pomagania! W marcu odbędzie się charytatywny bieg treningowy Ultramiasteczko 50. Biegacze będą mieli do pokonania 50 km wokół gminy Nowe Miasteczko, a więc przygotowania do pokonania trasy warto zacząć już dziś.

Quiz „Dzieciństwo w PRL” - niezapomniane smaki

Pytanie 1 z 10
Coś sypkiego, musującego i kwaśnego w małej papierowej torebce:

Bieg jest skierowany do biegaczy raczej wytrawnych, którzy już mają staż biegowy. Biegniemy truchtem, jednak kondycyjnie trzeba być przygotowanym. 

Mówi Maciej Gryczyński, współorganizator biegu. Pieniądze zebrane w ramach biegu zostaną przekazane na leczenie ciężko chorego Kuby Krysiaka.

Dodatkowo każdy będzie mógł również kupić część trasy biegowej. 50 km zostało podzielonych na 100 metrowe odcinki. Każdy z nich będzie kosztować 10 zł. Zapisy oraz licytacje trasy mają ruszyć na początku przyszłego roku - 5 stycznia.