Kurs

i

Autor: pixabay.com

Europejskie Forum Studentów AEGEE organizuje szkolenie Local Trainig Course

2020-02-24 9:56

W ciągu trzech dni studenci dowiedzą się nieco więcej o zarządzaniu projektami czy zasobami ludzkimi. Część zajęć będzie też dotyczyła relacji z mediami oraz sztuki negocjacji. Całość odbędzie się w dniach 13-15 marca. Tym razem żacy szkolić się będą w Lubiatowie. Ilość miejsc jest ograniczona. Chętni studenci mogą się zgłaszać tylko do pierwszego marca.

Local Trainig Course będzie składał się z kilku rodzajów zajęć. Część z nich poprowadzą profesjonalni trenerzy.  Studenci dowiedzą się m.in. jak prowadzić negocjacje czy komunikować się z mediami.

Na to szkolenie składają się tak naprawdę podstawy z zarządzania ludźmi, z zarządzania projektami. Uczestnicy dowiedzą się taż jak prowadzić skuteczny marketing oraz gdzie można uzyskać dofinansowania na projekty

- mówi Adam Gruszeczka z Europejskiego Forum Studentów AEGEE. Część zajęć będzie dotyczyła pracy w zespole. Studenci dowiedzą się jak skutecznie działać w grupie oraz co zrobić, aby zespół nie tracił zapału podczas działań i efektywnie pracował. Żacy w kurorcie Uniwersytetu Zielonogórskiego spędzą trzy dni. Kurs w Lubiatowie, nad jeziorem, rozpocznie się 13 marca. Osoby, które ukończą szkolenie otrzymają specjalne certyfikaty.

Chętni mogą się zgłaszać tylko do pierwszego marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE