Kurs

i

Autor: pixabay.com

Europejskie Forum Studentów AEGEE organizuje szkolenie Local Trainig Course

2020-02-24 9:56

W ciągu trzech dni studenci dowiedzą się nieco więcej o zarządzaniu projektami czy zasobami ludzkimi. Część zajęć będzie też dotyczyła relacji z mediami oraz sztuki negocjacji. Całość odbędzie się w dniach 13-15 marca. Tym razem żacy szkolić się będą w Lubiatowie. Ilość miejsc jest ograniczona. Chętni studenci mogą się zgłaszać tylko do pierwszego marca.

Local Trainig Course będzie składał się z kilku rodzajów zajęć. Część z nich poprowadzą profesjonalni trenerzy.  Studenci dowiedzą się m.in. jak prowadzić negocjacje czy komunikować się z mediami.

Na to szkolenie składają się tak naprawdę podstawy z zarządzania ludźmi, z zarządzania projektami. Uczestnicy dowiedzą się taż jak prowadzić skuteczny marketing oraz gdzie można uzyskać dofinansowania na projekty

- mówi Adam Gruszeczka z Europejskiego Forum Studentów AEGEE. Część zajęć będzie dotyczyła pracy w zespole. Studenci dowiedzą się jak skutecznie działać w grupie oraz co zrobić, aby zespół nie tracił zapału podczas działań i efektywnie pracował. Żacy w kurorcie Uniwersytetu Zielonogórskiego spędzą trzy dni. Kurs w Lubiatowie, nad jeziorem, rozpocznie się 13 marca. Osoby, które ukończą szkolenie otrzymają specjalne certyfikaty.

Chętni mogą się zgłaszać tylko do pierwszego marca.