slodycze

i

Autor: pexels.com

Falubazowe Mikołajki nabierają tempa. Każdy może pomóc!

2023-11-16 13:15

To już tradycyjna akcja charytatywna która ma na celu nieść uśmiech najmłodszym w okresie świątecznym. Każdy może się włączyć i pomóc.

Akcja Falubazowe Mikołajki w naszym regionie odbywa się już po raz piętnasty. Całość polega na tym, że na różne sposoby odbywają się zbiórki,  a wszystko co uda się zorganizować, trafi do dzieci - podopiecznych ​domów dziecka, szpitali, placówek opiekuńczo-wychowawczych czy świetlic środowiskowych w Województwie Lubuskim.

Pomóc można na kilka sposobów. W czterech marketach w Winnym Grodzie będą odbywać się zbiórki słodyczy. Jednak to nie koniec bo słodkości mogą zbierać też szkoły. Jeszcze wisienka na torcie, czyli tradycyjne licytacje które trwają w najlepsze. Pod młotek idą różne gadżety. To chociażby zestaw od Przemka Pawlickiego, kevlar żużlowy Dawida Rempały z sezonu 2023, plastron treningowy używany w sezonie 2023 przez Maksyma Borowiaka czy koszulka z podpisami wszystkich zawodników Enei Falubazu Zielona Góra na sezon 2024.

Organizatorzy szacują, że w tym roku uda się zorganizować około dwóch tysięcy paczek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE