filizofia

i

Autor: pexels.com

Filozoficznie o sobie. Coś dla licealistów

2023-09-22 12:42

"Ja - My - Polska. Młodych zmagania z tożsamością". To hasło konkursu filozoficznego który organizuje Instytut Filozofii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół średnich z naszego województwa. Organizatorzy są ciekawi co na temat swojej własnej tożsamości mają do powiedzenia młodzi ludzie. Kim są i kim się czują, co jest dla nich ważne i jakie mają plany związane ze swoją przyszłością.

Na te pytania uczestnicy konkursu mogą odpowiedzieć w formie eseju, wiersza lub opowiadania. Można też namalować obraz, rysunek czy grafikę w formie tradycyjnej bądź komputerowej. Pracą konkursową może być również fotografia czy fotoreportaż, a nawet komiks. Warunek jest taki że każdy uczestnik może nadesłać jedną pracę.

Organizatorzy czekają na prace konkursowe do 15 listopada. Wyróżnione prace zostaną opublikowane w pokonkursowym wydawnictwie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE