Dzien Kobiet

i

Autor: pexels.com

Kolejna propozycja na Dzień Kobiet

2024-02-25 13:44

​Już niebawem święto wszystkich pań! Obchody organizują między innymi Wojewódzka Rada Kobiet z Regionalnym Centrum Animacji Kultury. Zapisy trwają.

8 marca panie będą mogły obchodzić swoje święto również w Regionalnym Centrum Animacji Kultury. Organizatorzy przygotowali zarówno rozmowy jak i coś dla ciała, czyli trochę ruchu. Wszystko ruszy o godzinie 17:30.

Co w programie? Na początek rozmowy z kobietami. Później przyjdzie czas na spotkanie z chirurgiem - onkologiem Dawidem Murawą, który opowie o profilaktyce i o tym, że rak to nie wyrok. Zaplanowano również rozmowy z psychologiem oraz warsztaty Mindfulness. Jeśli chodzi o coś dla ciała - panie będą mogły wziąć udział w zajęciach z tańca latino, które poprowadzi instruktorka RCAK-u Magda Mądry. To jednak nie koniec, bo w ramach Dnia Kobiet odbędzie się również wystawa obrazów Anety Janeckiej. Będą też porady kosmetyczne oraz pokaz sukni.

Mieszkanki regionu które chcą wziąć udział w Dniu Kobiet w RCAK-u mogą się zapisywać. Na liście już widnieje kilkadziesiąt pań.