Wnioski o świadczenie "Dobry Start" będzie można składać od 1 lipca do 30 listopada.
Jednak złożenie wniosku do końca sierpnia gwarantuje wypłatę jeszcze we wrześniu. Wniosek o świadczenie z programu "Dobry Start" można złożyć tylko elektronicznie.
Mówi Agata Muchowska z lubuskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
W ubiegłym roku w naszym regionie wpłynęło 90 tysięcy wniosków. Kwota wsparcia przekroczyła 36 milionów złotych.