praca

i

Autor: pexels.com

Oferty pracy, stażu lub praktyk na wyciągnięcie ręki!

2024-02-29 16:59

Po raz dziewiętnasty studenci Uz-tu będą mieli okazję porozmawiać z pracodawcami z naszego regionu. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Targów Pracy.

​Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier to już tradycja na Uniwersytecie Zielonogórskim. W tym roku odbędą się 19 marca, a całość na Kampusie A w budynku A-29.

Targi Pracy to dla studentów i absolwentów okazja na znalezienie wymarzonej pracy, ale nie tylko bo również stażu czy praktyk. Ponadto uczestnicząc w wydarzeniu można po prostu rozeznać się w rynku pracy.

Lista wystawców jest spora, zaprezentuje się bowiem ponad 50 firm i instytucji. Będą to przedsiębiorstwa z różnych branż, nie tylko z Winnego Grodu ale też z okolic. Stanowiska będą miały również lecznice, chociażby 105 Kresowy Szpital Wojskowy w Żarach oraz Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze. Na studentów będą również czekać Urząd Statystyczny, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Lubuska Policja, Izba Administracji Skarbowej czy Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji.

Targi Pracy na Uz-cie ruszą o godzinie 10:00 i potrwają do 13:00.