Gabriel Jarret

i

Autor: Allstar/Kazuki Hirata/Mary Evans Picture Library/East News Gabriel Jarret

SZOK

Popularny aktor chciał sięs spotkać z nieletnią! Został złapany przez łowców pedofili. Co mu teraz grozi?

2023-09-19 9:52

53-letni znany aktor został ujęty na nagraniu, które zostało zrobione w miejscu, gdzie miał spotkać się z 13-letnią dziewczynką. Na tym nagraniu, które zostało przekazane policji, słychać, że twierdził, iż myślał, że jest pełnoletnia. O kogo chodzi? O tym poniżej.

W Polsce również istnieją grupy "łowców pedofilów", które działają w internecie. Zakładają one konta, udając niepełnoletnie osoby. Kiedy osoba dorosła nawiązuje kontakt z taką "nastolatką", a te rozmowy nabierają charakteru nielegalnego, zbierają dowody w postaci zrzutów ekranu z rozmów. Następnie te materiały są przekazywane policji.

Według informacji "Daily Mail", Gabriel Jarret został schwytany w Santa Monica w niedzielny wieczór, gdzie miał umówione spotkanie z 13-latką, nie zdając sobie sprawy, że to było konto stworzone jako pułapka. Na miejscu, czekając na niego zespół "łowców" poinformował go, że myśleli, iż dziewczyna ma 18 lat, a on przyszedł poprosić ją, by przestała się z nim kontaktować.

Podobno rozmowy między Jarretem a "trzynastolatką" trwały już od maja 2022 roku. Nagranie z tej konfrontacji oraz wszystkie zapisy rozmów zostały już przekazane policji.

Przypomnijmy, że Gabriel Jarret zagrał w klasycznym filmie lat 80. o tytule "Geniusze w pieluchach" z Valem Kilmerem. W jego filmografii znajduje się kilkadziesiąt mniej popularnych i słabszych produkcji, ale można także wymienić takie perełki jak "Frost/Nixon", "Z ust do ust" czy nawet "Apollo 13".

Tak łowcy pedofili zatrzymują zboczeńca w parku w Warszawie