krwiodawstwo

i

Autor: PublicDomainPictures/pixabay.com

krwiodawstwo

RCKiK zamieściło listę wyjazdów na listopad

2023-11-02 7:49

Wiadomo dokąd tym miesiącu dotrze autobus Regionalnego​ Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze opublikowało na swojej stronie internetowej harmonogram wyjazdów na cały listopad.

Mamy wiele takich miejsc a właściwie większość, gdzie systematycznie przyjeżdżamy, gdzie są organizatorzy, gdzie są dawcy, gdzie jest fajna, miła atmosfera i ludzie chcą tam przychodzić - mówi Monika Giblewska z Działu Dawców i Pobierania w RCKiK w Zielonej Górze.

Akcje odbywają się w krwiobusach, RCKiK dysponuje dwoma autobusami do poboru krwi, lub miejscach przygotowanych przez organizatorów. Kto chciałby zorganizować taką akcje u siebie, powinien skontaktować się z Centrum.

Najbliższe akcje wyjazdowe jeszcze w tym tygodniu - w sobotę w Otyniu oraz w Kożuchowie. Pełen harmonogram znajduje się na stronie RCKiK w zakładce "ekipy wyjazdowe". A przypomnijmy, na co dzień krew oddamy w Oddziałach Terenowych - w Gorzowie Wielkopolskim, Sulęcinie, Międzyrzeczu, Żaganiu i Żarach.

Źródło: RCKiK zamieściło listę wyjazdów na listopad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE