kariera

i

Autor: pexels.com

Rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Zobaczcie co będzie się działo na UZcie!

2023-11-13 6:32

Studenci przez cały tydzień będą mogli brać udział w przedsięwzięciach organizowanych przez Biuro Karier.

Od poniedziałku 13 listopada do piątku 17-go na studentów Uztu będą czekać spotkania i warsztaty.

Pierwszego dnia odbędą się konsultacje indywidualne zatytułowane "Dostępne formy finansowania działalności dla przedsiębiorczych studentów". Rozmowy będą odbywać się od godziny 13:00 do 14:00 na kapusie B. Z kolei we wtorek czekają warsztaty "Budowanie marki osobistej na LinkedIn - jak dbać o swój wizerunek w sieci". Początek o 9:45 również przy alei Wojska Polskiego. W środę natomiast webinar dla studentów z Polski i Ukrainy którzy planują otworzyć swoją działalność gospodarczą. Z kolei w czwartek odbędzie się spotkanie informacyjno - szkoleniowe pod nazwą "Najpierw plan, potem biznes. Kluczowe elementy strategii budowania własnej firmy".

W ostatnim dniu zaplanowano konsultacje "Projekty Solidarności masa możliwości, Twoje pasje, Twój rozwój, Twoje działania!". Te odbędą się w Biurze Karier na kampusie B.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE