Dzien Wczesniaka

i

Autor: pexels.com

Światowy Dzień Wcześniaka niebawem. Co będzie się odbywało w naszym regionie?

2023-09-19 10:43

Obchody tego dnia w naszym regionie to już tradycja. W październiku w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie po raz kolejny odbędzie się piknik z okazji Światowego Dnia Wcześniaka.

Światowy Dzień Wcześniaka to każdego roku w naszym regionie okazja do świętowania i integracji rodzin z różnych części lubuskiego. W tym roku obchody tego dnia zaplanowano na 8 października. Całość odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

W programie gry, zabawy, zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami. Na najmłodszych będzie też czekał plac zabaw sensorycznych. Ponadto zaplanowano naukę pierwszej pomocy przedmedycznej zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie zabraknie też porad. Na zainteresowanych będą czekać : neurologopeda, rehabilitant dziecięcy oraz doradca laktacyjny. Wisienką na torcie będzie ognisko.

Światowy Dzień Wcześniaka od godziny 11:00 do 15:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE