Spektakl teatralny

i

Autor: pixabay.com

Mirosław Zbrojewicz w spektaklu na Kozzi Film Festiwal

2022-06-13 11:04

Lubuskie święto kina, literatury i teatru dobiega końca. Ale jeszcze dzisiaj na żaran czeka moc wrażeń. Zobacz program Kozzi Film Festiwal.

Jutro ostatni dzień Kozzi Film Festiwal. A w programie m.in. spotkanie z Mirosławem Zbrojewiczem znanym wszystkim z roli Gruchy w komedii kryminalnej z 1999 roku w reżyserii Olafa Lubaszenki "Chłopki nie płaczą". Jednak Zbrojewicz to też aktor teatralny. Grał m.in. w "Królu Learze" Szekspira czy "Trzech siostrach" Czechowa.

On jest gościem tegorocznego cyklu Lubuskie Konotacje, gdzie zapraszamy artystów wybitnych, którzy jakiś mieli związek z naszym regionem. Zbrojewicz akurat swój debiut i pierwszy sezon po szkole teatralnej miał w Lubuskim Teatrze

- mówi dyrektor Biblioteki Norwida, Andrzej Buck.

Zbrojewicza żaranie zobaczą w spektaklu pod tytułem „Małe zbrodnie małżeńskie”. Przedstawienie o 18:00 w Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, a po nim spotkanie z twórcami.

Zobacz cały program festiwalu tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE