Dzień Kobiet

i

Autor: pixabay.com

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Będzie można świętować również w Norwidzie

2020-02-25 10:06

Koncert i wystawa... Dzień Kobiet będzie można świętować również w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C Norwida w Zielonej Górze. ​Świętowanie rozpocznie się już 5 marca. Więcej w artykule.

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Żaranie będą mogli z tej okazji świętować w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze. W tym miejscu nie zabraknie interesującej wystawy, a także koncertu Andrieja Kotina pod hasłem "Światło w ciemności".

Biblioteka Norwida ma swoje propozycje na Dzień Kobiet. Są one adresowane nie tylko do kobiet, ponieważ mogą im towarzyszyć również mężczyźni.

Mówi Anna Urbańska z Norwida. 6 marca z kolei odbędzie się wernisaż wystawy malarskiej Anny Wojewody pod hasłem "Kobiety są z marsa...?".

Tutaj jest znak zapytania, a tytuł jest bardzo intrygujący. Wystawa przedstawia prace malarskie autorstwa artystki Anny Wojewody.

Koncert już 5 marca o godzinie 18 w gmachu głównym biblioteki, z kolei wernisaż wystawy odbędzie się dzień później o godzinie 18.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE