konkurs

i

Autor: pixabay.com

"Witajcie w naszej bajce" - zbliża się V Lubuski Konkurs Literacki

2020-02-21 9:01

To szansa dla młodych twórców na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Wraz z początkiem marca ruszą zgłoszenia do V Lubuskiego Konkursu Literackiego. Tym razem odbędzie się on pod hasłem "Witajcie w naszej bajce". Więcej w artykule.

Podróże w czasie i czasoprzestrzeni, historia magicznego przedmiotu oraz Ambroży Kleks zamieszkał w moim mieście - to przykładowe tematy opowiadań w V Lubuskim Konkursie Literackim. Tym razem odbędzie się on pod hasłem "Witajcie w naszej bajce".

Oczywiście "Akademia Pana Kleksa", "Podróże pana Kleksa", "Tryumf pana Kleksa"... To właśnie te książki mają być inspiracją dla uczestników konkursu.

Mówi Ewa Sapeńko, rzeczniczka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zgłoszenia odbędą się online.

Formularze zgłoszeniowe będą dostępne od 1 marca na stronie internetowej Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia.

W konkursie mogą wziąć udział osoby w trzech kategoriach wiekowych: 9-13 lat, 14-16 lat i 17-20 lat. Konkurs organizuje Uniwersytet Zielonogórski, a mogą wziąć w nim udział wszystkie zainteresowane osoby z województwa lubuskiego, również żaranie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE