Dni otwarte

i

Autor: pixabay.com

Jak szybko uruchomić sklep internetowy? Okaże się podczas Dni Otwartych UZ

2020-02-24 9:27

"Jak kopać Bitcoiny i inne kryptowaluty", "Jak szybko uruchomić sklep internetowy" oraz "I w domu i na dworze - wirtualna rzeczywistość" - to przykładowe tematy pokazów i warsztatów organizowanych podczas Dnia Otwartego na wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Więcej w artykule.

Już w najbliższą środę odbędą się Dni Otwarte na wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jest to szansa dla żarskich maturzystów na bliższe poznanie Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Będą wykłady, prezentacje, warsztaty, ćwiczenia w laboratoriach... To wszystko pod kątem kierunków, które są prowadzone na tym właśnie wydziale.

Wyjaśnia Ewa Sapieńko, rzeczniczka UZ. Na Dniach Otwartych pojawią się również firmy, które wspierają wydział.

Między pokazami i warsztatami prezentowanymi przez studentów i naukowców, będzie można odwiedzić stoiska firm i przedsiębiorstw, które są patronami poszczególnych kierunków.

Na część warsztatów i pokazów obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Dzień Otwarty już w środę, start o godzinie 9.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE