Wystawa produktów regionalnych

i

Autor: pixabay.com

Trwają przygotowania do trzeciej wystawy produktów regionalnych w Lubomyślu

2020-02-14 9:09

​Regionalne potrawy, koncerty, a także pokazy i warsztaty. Trwają przygotowania do trzeciej wystawy produktów regionalnych, która odbędzie się w parku w Lubomyślu. Więcej w artykule.

​Trzecia wystawa produktów regionalnych po raz kolejny odbędzie się w parku w Lubomyślu. Jest to inicjatywa żarskiej Fundacji Natura Polska i za każdym razem przyciąga turystów z całego województwa.

Będziemy mieli około czterdziestu różnych stoisk. Będzie można tam znaleźć m.in. miody, a takze chleb na zakwasie. Nie zabraknie również pokazów oraz warsztatów. Będzie można dowiedzieć się, na przykład jak kisi się warzywa i owoce. 

Mówi Tomasz Żółkiewicz z fundacji Natura Polska. Podczas wydarzenia nie zabraknie również koncertów.

Pojawi się Lubuski Zespół Pieśni i Tańca w kolorowych strojach. Nie zabraknie również zespołów z Niemiec.

Dodaje Żółkiewicz. Podczas imprezy będzie można również skosztować kuchni roślinnej. Wystawa produktów regionalnych odbędzie się 27 czerwca. Start o godzinie 12. Całość w parku w Lubomyślu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE