Bryan Johnson chce znów mieć 18 lat

i

Autor: Wikipedia OS Fund, CC BY 3.0, Canva 89 Stocker

Medycyna

Milioner Bryan Johnson ma 45 lat, a chce znów mieć 18 lat. Wydaje fortunę na młodość. Zobacz jak wygląda!

Dla niektórych wiek to tylko liczba i nic w tym złego. Inni za wszelką cenę chcą być młodsi. Podobnie uważa 45-letni Bryan Johnson, który dąży do młodości. Jak poinformował Bloomberg mężczyzna już obniżył swój wiek biologiczny o co najmniej 5 lat. Wszystko za sprawą specjalnego programu medycznemu, który kosztuje 2 mln dolarów rocznie. Jego twarz się zmieniła! Poniżej znajdziesz metamorfozę.

Droga Johnosna do zdrowia nie była prosta

Jak poinformował Bloomber, Bryan Johnson w wieku 30 lat założył firmę, która zajmowała się przetwarzaniem płatności o nazwie Braintree Payment Solutions LLC. Szybko osiągnął sukces, ale nie dbał o swoje zdrowie. Pracoholizm spowodował u niego głęboką depresję i wyniszczenie. Podjął decyzję, że sprzeda firmę za 800 mln dolarów i zmieni branżę. Zaczął dbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. A później założył firmę z branży biotechnologii. W mediach społecznościowych zaczął dzielić się postępowaniem.

Milioner ma 45 lat, chce być młodszy. Już zatrudnił lekarzy

45-letni Bryan Johnson to przedsiębiorca z branży biotechnologicznej. W 2023 r. ma bywać na swoje ciało 2 mln dolarów. Zatrudnił w tym celu aż 30 lekarzy. Zespołem kieruje 29-letni Oliver Zolman, który jest lekarzem medycyny regeneracyjnej. Lekarze mają pomóc mężczyźnie w odwróceniu jego starzenia się z organów. Milioner chce mieć ciało jak 18-latek. W szczególności zależy mu na mózgu, sercu, płucach i wątrobie. Jednak zwraca także uwagę na zęby i skórę.

Słupscy lekarze ratują twarz mężczyzny

Johnson będzie młodszy? Już są efekty

Bryan Johnson wraz z lekarzami ustalił co musi dokładnie robić, aby utrzymać obecne efekty. Konkretne wytyczne dotyczą każdego dnia, nie są wcale łatwe i przyjemne! Według wyliczeń zespołu 45-latek w ciągu doby nie może spożyć więcej niż 1977 kalorii, w tym dodatkowo musi się trzymać diety wegańskiej. Milioner codziennie musi godzinę ćwiczyć. Trzy razy w tygodniu ćwiczenia muszą być o wysokiej intensywności. To jednak nie wszystko. Johnson zasypia codziennie o tej samej porze i wykorzystuje dwie godziny dziennie okulary, które blokują niebieskie światło. Poniżej możecie zobaczyć jego metamorfozę.

"Ma serce 37-latka, skórę 28-latka oraz pojemność płuc i sprawność 18-latka. Wszystkie śledzone przez nas markery uległy niezwykłej poprawie- mówi agencji Jeff Toll, jeden z lekarzy w zespole.

Metamorfoza 45-letniego milionera. Robi wrażenie

Mało kto mógł uwierzyć w skuteczność działań i medycyny regeneracyjnej. Ciężka praca i wydana fortuna w końcu ukazuje skuteczność. Bryan Johnson pochwalił się swoim nowym wizerunkiem w mediach społecznościowych. Poniżej zobaczcie jak obecnie wygląda.