Otyliada

i

Autor: pixabay.com

Nocne pływanie na żarskim Wodniku. Otyliada zbliża się wielkimi krokami

2020-02-10 12:24

Już w marcu odbędzie się 7 odsłona Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływania Otyliada. Impreza odbędzie się również w Żarach. Więcej na ten temat poniżej.

Otyliada to ogólnopolska impreza, która cieszy się dużą popularnością wśród wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Każdego roku żarska odsłona imprezy przyciąga nie tylko żaran, ale również mieszkańców okolicznych miejscowości. 

Jest to bardzo nietypowa impreza. Trwa od godziny 18 do samego rana, dokładnie do 6. To właśnie wtedy są zamykane wszystkie bramki i rekordy, które można wypływać przez noc. 

Mówi Bogdan Kępiński, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żarach. Na imprezę obowiązują zapisy internetowe. Wolnych miejsc ubywa. 

W tej chwili mamy już 47 chętnych na 60 miejsc. Przyjmujemy tylko i wyłącznie zgłoszenia w formie elektronicznej. 

Dodaje Kępiński. Impreza jest skierowana do każdej osoby, niezależnie od wieku. Otyliada odbędzie się już 14 marca. Start o godzinie 18. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE