Książka

i

Autor: pixabay.com

Po raz drugi żaranie będą mogli wziąć udział w randce w ciemno z książką [AUDIO]

2020-02-05 9:55

W połowie lutego w miejskiej bibliotece rusza akcja randka w ciemno z książką. Mieszkańcy kolejny raz zdadzą się na swoją intuicję i książek nie będą mogli oceniać po okładce i po autorze. Żaranie dzieła dla siebie wybiorą kierując się tylko cytatem. Każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie na długie zimowe wieczory. Wśród książek ukryte są nie tylko romanse.

W książkach nie najważniejsze są okładki i autorzy. Udowadniają to pracownicy żarskiej biblioteki. Podczas akcji dzieła będą owinięte w szary papier, tak aby każda książka wyglądała tak samo. Na okładkach znajdziemy jedynie wybrane przez pracowników cytaty.

Książki będą o szerokiej tematyce. Nie zawężamy tylko do typowych książek powiedzmy traktujących o miłości, ale będą to też kryminały.

- mówi Agnieszka Mikoś z biblioteki. Jeżeli podczas czytania uznamy, że między nami, a książką nie zaiskrzyło to będziemy mogli ją zwrócić. Dzieła wybierane są spośród tytułów, które dublują się w bibliotece.

Całość odbędzie się w czytelni ogólnej, w dniach 12-18 lutego.

Tytuł książki będzie dla czytelnika niespodzianką - mówi Agnieszka Mikoś z biblioteki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE