Owsiak

i

Autor: Dominik Malik

Od wczoraj trwa 26 edycja Pol'and'Rock Festiwal! Dziś kolejny dzień dobrej zabawy

2020-07-31 11:06

30 lipca rozpoczął się Pol'and'Rock Festiwal, otworzył go Roman Polański. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa bo nie odbywa się ani w Żarach, ani w Kostrzynie nad Odrą, tylko u każdego z nas!

Wczoraj (30.07) odbył się pierwszy dzień Pol'and'Rock Festiwalu, na którym nie zabrakło wybitnych gości oraz oczywiście najlepszej muzyki. Wczoraj na Scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Majka Jeżowska, Jelonek a nawet Enej. 

Poza tym jak na każdym Pol'and'Rocku odbyły się także warsztaty, pod hasłem Akademia Sztuk Przepięknych, w których wystąpiła wspomniana Majka Jeżowska, Joanna Kulig oraz Ewa Ewart. 

Dziś kolejny dzień dobrej zabawy, a ten zapowiada się wyśmienicie dla wszystkich fanów festiwalu! Na scenie będzie bardzo dużo koncertów. W tym dziś zobaczycie na pewno Elektryczne Gitary, Big Cyc, Poparzeni Kawą Trzy, happysad oraz na zwieńczenie wieczoru zagra Łydka Grubasa. 

Jeśli chcecie być częścią 26 edycji Pol'and'Rock Festiwalu to wystarczy, że znajdziecie live stream na YouTube albo na platformie Twitch. 

Pierwszy pacjent wyleczony osoczem ozdrowieńca