Święto lasu

i

Autor: Klaudia Pieszczyńska

Warsztaty, koncert i kuchnia roślinna, czyli Święto Ochrony Klimatu w Żarach

2020-02-12 9:52

Obróbka drewna, sadzenie drzew, wspólny bieg, a także zabawy z nagrodami i koncert. We wrześniu w Żarach odbędzie się Święto Lasu i Ochrony Klimatu. Wydarzenie organizuje fundacja Natura Polska. Więcej szczegółów w artykule.

Nie lada gratka dla wszystkich miłośników natury. Jeżeli ochrona środowiska nie jest Ci obojętna - Święto Lasu i Ochrony Klimatu w Żarach to idealna propozycja dla Ciebie.

Będzie kuchnia roślinna, produkty regionalne, związane z zielenią, rękodzieło. Będziemy również pokazywać odnawialne źródła energii, będzie pokaz recyklingu. Pojawi się także konkurs rozpoznawania grzybów.

Mówi Tomasz Żółkiewicz, prezes Fundacji Natura Polska. Podczas imprezy nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, na przykład pokazu najnowszych pojazdów straży pożarnej z Żar i Niemiec.

Będą też takie elementy jak pokaz mody recyklingowej bezpośrednio na scenie. Wieczorem odbędzie się również koncert zespołu Poznań Brass. To będzie coś wyjątkowego i zachęcamy do wzięcia udziału.

Dodaje Żółkiewicz. Podczas wydarzenia odbędą się również wystawy, a także warsztaty czerpania papieru i wikliny. Impreza już 5 września.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE